درباره طبیب یاب

دغدغه‌های رزرو نوبت

حضور پزشکان مجرب و امکانات پزشکی مجهز و همچنین انجام صدها عمل پیوند در سال که نتایج خوب و چشم گیری را به همراه داشته؛ شیراز را به قطب پزشکی کشور تبدیل کرده است. به همین دلیل روزانه شاهد مراجعه بیماران زیادی از راه دور و نزدیک به مطب ها، بیمارستان ها، کلینیک ها و مراکز درمانی این شهر هستیم. اما در کنار این همه پیشرفت و خدمات، مشکلاتی نظیر گرفتن نوبت متاسفانه دغدغه ساز شده است. کافی است کمی پای درد دل مردم بنشینید تا آنها از ساعت ها و روزهایی بگویند که برای گرفتن نوبت هزینه و زمان زیادی صرف کرده اند.
همه مردم بارها با این مسئله روبرو شده اند؛ پاسخگو نبودن به تماسها در همه ساعات شبانه روز مراجعه های مکرر به مطب ها یا بیمارستان ها و.... برای گرفتن نوبت زمان زیاد انتظار و از این قبیل مشکلات و معضلات نوبت گیری باعث شده تا بیماران نه تنها مجبور به تحمل درد بیماری باشند بلکه پیش از آن که به بازیافتن سلامتی خود فکر کنند در حسرت دریافت نوبت گرفتار شوند.

چشم انداز

طبیب یاب کمک به بشریت برای داشتن زندگی سالم شاد طولانی است. هر روزه میلیون ها نفر در جهان برای دستیابی به خدمات پزشکی مناسب در حال چالش و تلاش هستند و طبیب یاب به دنبال تغییر این مسیر است. طبیب یاب تلاش دارد تا نعمت سلامتی که از مهمترین نعمات است را از طریق افزایش آگاهی های بهداشتی و سلامتی در میان انسانها گسترش دهد. طبیب یاب اعتقاد دارد در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات دسترسی به اطلاعات شفاف و صحیح حق همه انسانهاست طبیب یاب معتقد است که ارزشها مهمتر از قوانین (بایدها و نبایدها) هستند و این ارزشها نه تنها راهنمای عمل برای ارائه خدمات بهتر میباشد بلکه اصولی عام برای انسانی خوب بودن است.

فراتر از نوبت دهی آنلاین پزشک

بعد از فراگیری ویروس مرگبار کوید ۱۹ طبیب یاب به این باور رسید که باید برای نزدیکی کادر درمان به مردم عزیز کشورمان زیرساختهای خود را تغییر دهد تا بتواند خدمات کامل تری را به مردم و کادر درمان سخت کوش ارائه دهد و از این رو نوبت های آنلاین، ویدیویی، متنی، تلفنی و نوبت آنی را برای ارائه پیاده سازی کرد و مهمترین روند طبیب یاب جهت خدمت رسانی به مردم اضافه کردن تخفیفات بر روی تمامی خدمات پزشکی و زیبایی بوده است تا بتواند با بهترین کیفیت مناسب ترین قیمت را برای مردم عزیز فراهم سازد.

دغدغه‌های پزشکان

همه پزشکان و مدیران کلینیک ها و ... میدانند که با تاسیس مطب،کلینیک و... دغدغه های یک پزشک یا مدیر تمام نمی شود بلکه تازه از اینجا دغدغه های جدیدی به وجود می آید مثل؛ چگونگی معرفی خود و خدمات قابل ارائه به شهروندان آن هم در عصر حاضر که تعداد زیادی مطب، کلینیک و ... در حال فعالیت هستند، نحوی سامان دهی به محل کار خود که روزانه با تعداد زیادی از مراجعه کنندگان روبروست، راههای ایجاد یک محیط آرام برای شهروندان و یا پاسخ گویی به تمامی بیماران در هر ساعت از شبانه روز و مدیریت زمان که از اهمیت زیادی برخوردار بوده است. طبیب یاب با چندین پشتیبان در ۲۴ ساعت شبانه روز در خدمت تمامی پزشکان عزیز و کاربران گرامی بوده است تا بتواند به بهترین شکل ممکن وظیفه خود را انجام دهد. طبیب یاب برای پزشکان عزیز برنامه با محوریت مدیریت کامل مطب را برنامه ریزی کرده است که کلیه خدمات مطب را پوشش داده و تمامی خدمات را برنامه ریزی کرده تا با مدیریت مطب و هزینه ها بتواند روند ارائه خدمات را متحول کند.

سپهرفناوران رستاک

سپهرفناوران رستاک مجموعه حرفه ای در تولید نرم افزار و خلق نوآوری در پاسخ به نیاز جامعه است این تیم پرتوان و خلاق بعد از ماه ها مطالعه و تحقیق مستمر در راستای پاسخ گویی به نیاز شهروندان و پزشکان در زمینه ی رزرو نوبت به لطف خدا توانسته است سامانه اینترنتی (آنلاین) رزرو نوبت طبیب یاب را، راه اندازی کند. سامانه اینترنتی (آنلاین) رزرو نوبت طبیب یاب یکی از این خدمات الکترونیکی است که در راستای بهبود خدمات پزشکی به کمک شهروندان، پزشکان و مطب ها آمده است تیم طبیب یاب از ابتدای، فعالیت با جدیت به دنبال حذف دغدغه ها و مشکلات شهروندان و پزشکان بوده و به لطف خدا در این زمینه به موفقیت رسیده است سامانه اینترنتی (آنلاین) رزرو نوبت طبیب یاب این امکان را به شهروندان عزیز می دهد که با یک جستجوی ساده و سریع در عرض چند دقیقه از پزشکان متخصص نوبت بگیرند. مهم نیست در کدام منطقه از جغرافیا زندگی میکنند در هر کجا که باشند به صورت اینترنتی به این سامانه دسترسی دارند و برای رزرو نوبت در هر لحظه از شبانه روز میتوانند اقدام نمایند. با استفاده از این سامانه دیگر نیازی به صرف وقت و هزینه زیاد و مراجعه حضوری نیست طراحی سامانه طبیب یاب ساده و منحصر به فرد است و قابل استفاده برای تمامی اقشار جامعه است

بزرگترين توانايي، قابل اعتماد بودن است

بی تردید پیشرفت دستاوردهای بشریت در سایه اعتماد تحقق یافته است. وجود اعتماد در خدمات اینترنتی امری ضروری است. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز مینماید. سامانه اینترنتی آنلاین رزرو نوبت طبیب یاب به دنبال ایجاد فضای امن، نماد اعتماد الکترونیک خود را از این مرکز دریافت کرده است. طبيب ياب اعتقاد دارد که باید بهترین باشد و همه کارها را به بهترین نحو انجام دهد طبیب یاب در اندیشه بهترین بودن به دنبال تأثیرگذاری، حداکثر برجسته شدن، تمرکز بر مصرف کننده نهایی، حرکت همراه با شتاب، اندیشه بلند مدت داشتن و پذیرش پیشنهادها و انتقادها است.

سخن پایانی

سامانه آنلاین رزرو نوبت طبیب یاب حاصل ماه ها کار و تلاش بی وقفه است تا بتواند درخواست های کاربران را اجابت کند. طبیب یاب در جهت اعتلای خدمت رسانی، نیازمند دریافت نظریات پیشنهادات و انتقادات سازنده مردم عزیز و پزشکان گرامی است؛ از این رو انتظار ما از شما عزیزان آن است که از طریق نظرسنجی وب سایت یا فرم الکترونیکی ارتباط با ما، ما را از نظرات راهگشای خود بهرمند سازید. ارزش هر کسب و کار را رضایت کاربران آن تعیین میکند جهت حمایت های شما کاربران عزیز از شما کمال تشکر را داریم و با روی باز مشتاق شنیدن نظرات شما هستیم.