سوالات متداول

1. به وبسایت نوبت دهی طبیب یاب وارد شوید.
2. ثبت نام کرده و وارد حساب کاربری‌تان شوید.
3. نام پزشک مورد نظرتان را جستجو کنید و وارد پروفایل دکتر شوید.
4. نوع نوبت خود را مشخص کنید.
5. روز و ساعت مراجعه به مطب را تعیین کرده و نوبت را رزرو کنید.
6. شما می‌توانید نوبت را به نام خودتان یا شخص دیگری دریافت کنید.
7. دکمه اتصال به درگاه را بزنید و بعداز پرداخت کامزد سایت رسید خود رادریافت کنید.

درصورت عدم دسترسی به اینترنت، می توانید از طریق تماس با تلفن مطب نوبت بگیرید و یا با پشتیبانی طبیب یاب به شماره ۰۷۱۹۱۶۴۰۱۴۶ تماس بگیرید. اگر نیاز به پیش پرداخت ویزیت نباشد، ما نوبت‌تان را ثبت می کنیم.

در پایان مراحل نوبت گیری اگر سیستم به شما کد رهگیری نمایش دهد و پیامک تایید برای شما ارسال شود می توانید مطمئن شوید که نوبت شما ثبت گردیده است . کد رهگیری را تا پایان مراحل ویزیت و مراجعه به مطب همراه داشته باشید.

با ورود به پروفایل (صفحه کاربری) خود و مشاهده ی نوبت مورد نظر، با کلیک بر روی دکمه ی "لغو نوبت"می توانید نوبت را لغو نمایید.

اگر 48 ساعت یا بیشتر به زمان ویزیت باقی مانده باشد مبلغ به حساب کاربری بیمار بازگردانده می شود تا در نوبتهای بعدی از آن استفاده نماید . ولی اگر کمتر از 48 ساعت به زمان ویزیت باقی باشد، مبلغ به حساب پزشک واریز می گردد.

در هر زمان و شرایطی اگر نوبت توسط مطب لغو شود ، پول به حساب کاربری بیمار بازگردانده خواهدشد.

نوبت‌دهی آنلاین پزشکانی که ظرفیت پذیرش آن‌ها تکمیل شده غیرفعال است. برای اینکه بلافاصله از باز شدن دوباره نوبت‌دهی آگاه شوید در پروفایل پزشک روی گزینه (به من خبر بده) کلیک کنید.

خیر! با توجه به لزوم پرداخت آنلاین مبلغ مشاوره ، باید به‌صورت آنلاین نوبت بگیرید.

با مراجعه به لیست نوبت غیرحضوری، می توانید روانشناس یا پزشک متخصص مورد نظر را انتخاب نمایید و سوال خود را در قالب متن، تصویر و یا صوت ارسال نمایید.

پس از اینکه پزشک پاسخ سوال شما را ارسال کرد،‌ از طریق پیامک اطلاع رسانی، شما آگاه خواهید شد. برای مشاهده جواب سوال خود و همچنین سوالات قبلی باید به پروفایل (صفحه کاربری) خود مراجعه و لیست پرسش‌های من را مشاهده کنید.

هنگام رزرو نوبت مشاوره تلفنی، روز و ساعت دلخواه‌تان را ثبت می‌کنید. رأس همین ساعت با پیش‌شماره 07191640146 با شما تماس گرفته می‌شود. درصورت پاسخ‌گویی شما، ارتباط با پزشک برقرار شده و مکالمه شما با دکتر آغاز می‌شود.

لازم است عکس روی شیشه ی صافی شبیه پنجره نصب شود که از پشت به عکس نور تابیده شده تا عکس واضح تر به پزشک ارسال گردد.

بله از صفحه اصلی نوبت آنی را انتخاب کنید و به اولین متخصصی که آنلاین باشد پیام شما ارجاع داده میشود. از این امکان جهت تشخیص بیماری یا درمان برای بیماری های خاص نمی شود استفاده کرد.

بله؛ در صورت توهین و بی حرمتی و یا پرسش سوال نا به جا از پزشک، حساب کاربری شما غیرفعال خواهد شد و امکان استفاده از امکانات سامانه مقدور نمیباشد.

نظر مراجعه‌کنندگان قبلی در پروفایل پزشکان موجود است. با مشاهده امتیاز هر پزشک و بررسی نظرات می‌توانید به پزشک مورد نظرتان برسید.

بعد از ورود به پروفایل دکتر، در قسمت «نظرات کابران» روی گزینه «ثبت نظر» کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید. دقت کنید برای ثبت نظر باید ابتدا وارد حساب کاربری‌تان شده باشید.

بله! تمام نظرات مثبت و منفی مراجعین در صورت عدم نقض قوانین نظردهی، برای نمایش در پروفایل بررسی و سپس تأیید می‌شوند.

سوالات متداول برای پزشکان

برای درخواست عضویت پزشکان و مراکز درمانی از لینک عضویت پزشک استفاده کنید. حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از ثبت درخواست، با شما تماس خواهیم گرفت همچنین میتوانید با شماره‌ی 07191640146 - 09336628205 تماس گرفته و درخواست خود را با همکاران ما درمیان بگذارید تا هماهنگی‌های لازم انجام شوند.

خیر! تمامی مراکز درمانی اعم از مطب، کلینیک و بیمارستان امکان ثبت نام در سامانه طبیب یاب را دارند.

هزینه عضویت در سایت طبیب یاب برای تمامی پزشکان رایگان میباشد.

تنظیمات روند نوبت دهی اعم از روزها، ساعت ها و نیز تعداد نوبت ها همگی طبق برنامه انجام میشود که خود پزشک به سایت طبیب یاب اعلام می کنند.

برای عضویت در سامانه به کد نظام پزشکی معتبر نیاز است.

پزشکان و مراکز درمانی سراسر کشور می‌توانند در سامانه طبیب یاب ثبت نام کنند

طبیب یاب تمامی خدمات و اطلاعات شما را در گوگل به نمایش می گذارد. روند نوبت دهی و دسترسی بیمار به شما را راحت تر و حرفه ای تر می نماید. با برنامه مدیریت مطب طبیب یاب میتوانید با برنامه ریزی و به ساده ترین زبان پیش ببرید. مدیریت و هماهنگی کل نوبت ها با مطب می باشد. در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کرده اید.با طبیب یاب یک منشی ۲۴ ساعته رایگان برای خود فعال کرده اید.

ارسال پیام در قسمت تماس با ما شماره تماس خط ویژه: 07191640146 و 09336628205 مرکز پشتیبانی طبیب یاب از ساعت 9 الی 20 پاسخگوی شما خواهد بود